O NÁS

MARTIN CIFRÍK

Rád robím veci, ktoré sa mi zdajú zmysluplné. Pracovať s mladými ľuďmi mi dáva zmysel. Vyštudoval som pedagogiku a viac ako 16 rokov pracujem v médiách. Moderoval som vo Fun Rádiu, v Rádiu_FM, v Rádiu Slovensko, v Rádiu Best FM, v Rádiu Vlna. Okrem toho mám aj televízne a ďalšie mediálne skúsenosti. Som ženatý, zatiaľ bez detí.

 

 

JAKUB GABRIEL

S hudbou a s rádiom som prakticky vyrastal. Postupne som sa tejto zábavke venoval stále viac a viac. So zvukom v médiách pracujem viac ako 10 rokov. Skúsenosti som nadobudol v RTVS (Radio Slovakia International a Rádio Regina). Momentálne pôsobím ako zvukový technik v RTVS v Rádiu Slovensko, kde mám na starosti živé vysielanie a postprodukčnú výrobu. Okrem toho študujem hudbu a spev. V rámci mediálneho kurzu mám na starosti technické zabezpečenie projektu.

 

DÁŠA OMASTOVÁ

Spojenie slova a hudby ma fascinovalo odmalička. Raz ma niekto posadil za mikrofón v školskom rozhlase a bolo rozhodnuté. Po rokoch vysielania počas školských prestávok som sa presunula za vzdelaním do Trnavy, kde som spolu s ďalšími „rádioaktívnymi“ ľuďmi rozvysielala rádio Aetter. V súčasnosti je už niekoľko rokov mojim domovom obrátená pyramída Slovenského rozhlasu, kde pracujem ako redaktorka.

 

 

Rádio TLIS

Teší nás, že mediálny kurz tvoríme v úzkej spolupráci s alternatívnym internetovým Rádiom TLIS.